Багаторазова пластикова касета з піддоном на 44 осередки для вирощування розсади.
Комплект включає:
-
піддон, який утримує вологу та запобігає протіканню;
-
касету з універсальними осередками, зручними для вирощування різних культур.
Характеристики касети :
-
Розмір касети: 180 × 495 мм
-
Розмір одного осередку (Ш × Д × Г): 44 × 44 × 50 мм
Завдяки компактним розмірам касета ідеально підходить для невеликих підвіконь та вирощування розсади в квартирних умовах.Касета зручна у використанні, легко розміщується на підвіконні та чудово підходить для початкових етапів пророщування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Кассета |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для проращивания семян |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Дренажные отверстия | Да |
| Количество ячеек | 44 шт |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴



