Вазон "Квадро" низький - це підлоговий вазон з прекрасним естетичним зовнішнім виглядом. До елементів виробу входять: вазон і вставка у вазон. Форма виробу, куб, додає стійкості конструкції. Поверхня вазона глянсова. "Квадро" можна розміщувати на південній стороні - вазон не вигорає на сонці, не схильний до деформації. Для вирощування в такому вазоні підходять кімнатні дерева. Виріб виконаний з поліпропілену, має гарну зносостійкість та відзначається тривалим терміном експлуатації. Вазон "Квадро" низький має декілька типорозмірів та варіантів кольорів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Вазон |
| Назначение | Для комнатных растений |
| Установка | Настольная, Напольная |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 160 см |
| Высота | 155 см |
| Объем | 2.7 л |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴



