Антищур — готові отруйні привабливі приманки для знищення гризунів у сфері життєдіяльності людини (житлові, промислові, нежитлі приміщення, державні установи, тваринницьких приміщень закритого типу, м'ясопереробні підприємства, території підприємств харчової промисловості, на з/х угіддях, присадибних ділянках).
Переваги препарату:
- Готовий препарат до застосування;
- Не вимагає попереднього прикорму гризунів;
- Чудово поїдають шкідники;
- Гризуни після поїдання принади поводяться природно (адекватно), не викликаючи підозри в породіллі;
- Гризуни гинуть через 3-10 діб, навіть у разі одноразового поїдання приманки;
- Фільтр-пакет, брикети, зернова суміш зручні для закладки в малі нори;
- Максимально знижена можливість прямого контакту людини з приманкою;
- Знищує різні типи м'язових гризунів із ефективністю дії 100%;
- Тривалий термін зберігання.
Активна речовина: бродифакум 0,0025% + бромадіолон 0. 0025%.
Форма препарату: тістоподібна речовина.
Рекомендації щодо застосування: у закритих приміщеннях приманки кладуть у зазначеній кількості (див. Табл) на підкладку з поліетилену або картону, які розміщують у місцях найбільшого заселення гризунами, але недоступних для дітей, хатніх тварин і птахів, на відстані 3 — 15 і 3 — 5 метрів одна від одної, залежно від розмірів і різновиду гризунів. Повторне застосування приманки через 5-7 днів. Припинити розкладання принади, коли вона всюди залишається недоторканою гризунами. Повторне застосування приманки під час появи нової популяції гризунів.
Особливості застосування: АНТИЩУР уже готовий до застосування й не потребує будь-якого розведення. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію для визначення найкращих точок розміщення приманок — місць укриття та місць живлення гризунів — шкідників, їхніх ходів і нір у підлозі, стінах, фундамент і купа сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з щурами. За можливістю всі місця для розкладок приманок мають бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, зокрема і хатніх. Всі приманки треба прикрити, щоб унеможливити доступ до них тварин і птахів. Для знищення щурів, точки розміщення приманок зазвичай розташовуються на відстані 3-15 м, а за сильної засіленості гризунами — їх скорочують до 3-5 м. Водночас важливо впорядкувати приманки для гризунів від місць, де вони живуть, у місцях годування та джерел води. Знищення мишей є важчим, позаяк режим їхнього живлення більш хаотичний і вони не потребують споживання води. Тому визначення місця їх живлення, де переважно треба розміщувати принади, має важливе значення.
Норма витрати та рекомендації: в саду приманки розкладають навколо кожного дерева з розрахунку один брикет/пакет/10 г зернової суміші. Пошкоджені приманки відновлюють 2-3 рази з інтервалом 7-10 днів. УВАГА! Приманку розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеної гумовою рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками відповідно до умов безпеки та у зв'язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.
- Ціна: 20 ₴